Pixel Art: Sayılarla Boya

Android

Pixel Art: Sayılarla Boya
  • KategoriArt & Design
  • Gereksinimler4.4 ve sonrası
  • Dosya Boyutu43M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciEasybrain
  • PlatformAndroid
Versiyon:6.0.0
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Stres atmak için sayılara göre boya! Sayısız ÜCRETSİZ 2D ve 3D resmi keşfet ya da kendi piksel resmini oluştur. Sayılara göre boya! Rahatla! Eğlenceli vakit geçir!

Piksel boyama meditasyonunun içerisine dal! Zaman geçirmek için çok eğlenceli bir yol! Çok geniş büyüleyici çizimler arasından dilediğini seç ve sayılara göre boyayarak keyifli vakit geçir! Resimler renk olarak çok detaylıdır ve tamamlandığında çok güzel olur. Muhteşem tonların keyfini çıkar ve ücretsiz boyama kitabımız ile kendi resimlerini oluştur!
Renk paletinden renkler seç ve eşleşen sayıların olduğu kutucukları boya
Sayılara göre boyayarak zaman geçir! Günlük rutinden kendini uzak tut - sakinleş ve bu yetişkin boyama kitabıyla gevşe. Konsantrasyonunu, renk eşleştirme yeteneklerini, doğruluk ve kesinliğini geliştir.
Büyüteci kullanarak resmi taşımak için parmağını ekranın sonuna kadar hareket ettir
Pixel Art resim oyunları rahatlamanın ve stres ile endişeden kurtulmanın iyi bir yoludur! Yetişkinlere uygun bu harika derecede eğlenceli ve rahatlatıcı boyama oyununu dene! Uzun bir günün ardından sakinleştirici bir etki yaratır! Boyama becerilerini geliştir ve dilediğin zaman, dilediğin yerde iyi vakit geçir!

Sayılara göre nasıl boyanır? Çok kolay! Tek yapman gereken sayılarla hücreler ortaya çıkana kadar iki parmağınla resmi yakınlaştırmaktır. Paletten renk seç ve hücreleri eşleşen sayılarla piksel piksel boya. Bu boyama oyununu oynamak için WiFi bağlantısına ihtiyacın yok!

Pixel Art çok çeşitli çarpıcı resimler sunar. Her ruh haline ve her zevke uygun resimler bulabilirsin.

Sayılı boyama oyunları Pixel Art bir boyama kitabından çok daha fazlasıdır. Rahatlamanın ve içindeki sanatçıyı çıkarmanın eğlenceli bir yoludur.

Özellikler:

✔ Seçim yapabileceğin çok fazla çizim vardır. Kolay seviyeden çok ayrıntılı seviyeye kadar Mandalaları, Çiçekleri, Tatlıları ve diğer boyama sayfalarını sayılarla boya. Ücretsiz resimler asla tükenmez!

✔ Boyaması kolay. Boyama kitabımızın sezgisel tasarımı ile basit ve anlaşılır oynanışının keyfini çıkar;

✔ Her gün yepyeni resimler. Resim galerisinde düzenli güncellemeler. Her gün yeni sayılarla boyama sayfalarına sahip ol;

✔ 3D resimleri numaralarla boyama. Sayılarla 3D nesneleri boyayarak son derece eğlenceli ve hoş vakit geçirten boyama deneyimi yaşa;

✔ Pixel Art Kamera resim oluşturucusu. Pikselli resimlere dönüştürmek için özçekim yap veya fotoğraflarını kullan!! Fotoğraflarının hepsini ücretsiz olarak pikselleştir ve sayılara göre boya!

✔ Sayılarla boyama araçları. Hücreleri aynı renge boyamak için Sihirli Değnek'i, alanları boyamak için Renk Sıçratma'yı kullan;

✔ Hızlı paylaşım. Hızlandırılmış videonu arkadaşlarınla sosyal ağlarda paylaş veya sadece tek dokunuşla e-posta gönder.

Boyama yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Renk seçme derdi olmayan boyamalar. Sadece rahatla, eğlen ve sayılara göre boya!


Yayınlanma: