Slime Simulator Time: Make Super ASMR

Android

Slime Simulator Time: Make Super ASMR
  • KategoriAdventure
  • Gereksinimler4.4 ve sonrası
  • Dosya Boyutu68M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciFreeday Studio
  • PlatformAndroid
Versiyon:1.60
İNDİR

Oyun Açıklaması

Balçık Simülatörü Zaman gelişmiş incelticiler için acemi incelticiler için harika bir uygulama. ASMR seslerini seven insanlar için de iyidir. Uygulama, kil, glu, boraks ve daha fazlası gibi gerçek malzemelerden yaptığınız gerçek bir balçık gibi çalışır. Tabii ki, erkekler ve kızlar için güvenli.

Zor zamanlar geçirerek kendi balçıklarınızı mı yaratıyorsunuz? Bu sizin için bir uygulama. Sümük yapmak için gerekli değil. Kolay, eğlenceli, bağımlılık ve ÜCRETSİZ!

Özellikler:
★ Stres ve endişe rahatlama
★ Güzel ASMR sesler. Meditasyon ve uyku için iyi.
★ kendi slime olun: gıda boyası, parıltı, köpük boncuklar, fishbowl boncuklar, sahte kar ve daha fazlası gibi yeni renkler ve dokular elde etmek için farklı ürünler ekleyin! Hayal gücünüzü kullanarak onları özelleştirebilirsiniz!
★ Birçok polimer kil köpek ekledi: slimes eklemek için mükemmel şeyler! Basit meyvelerden sevimli karakterlere kadar çeşitlilik gösterebilirler!
★ kendi slime adını bulut, gökkuşağı, kabarık, tereyağı, parlak, metalik, bubbly balçık!
★ tatmin edici balçık sesleri: farklı incelikler farklı ASMR sesler yapmak. Poking yapabilir, patlayabilir, dönebilir ve onlara basabilirsiniz!
★ DIY balçık stres topu
★ Dekoratif balçık: ince görünümünü daha ilginç hale getirmek için parıltı, mikroboncuklar ve diğer katkı maddeleri ekleyebilirsiniz.

Slime Simulator Time cep telefonunuza slimes getiriyor. Kendi balçıklarınızı yapma zamanı!

Hemen İndir!


Yayınlanma: