Story Düzenleme - Insta Story Editor for Instagram

Android

Story Düzenleme - Insta Story Editor for Instagram
  • KategoriAction
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu12M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciInShot Inc.
  • PlatformAndroid
Versiyon:1.152.17
İNDİR

Oyun Açıklaması

inStory, en iyi hikaye düzenleyicisi & hikaye yapıcısı, hikayenizi en kolay şekilde öne çıkarmanızı sağlar. Düşüncelerinizi ve yaşam anlarınızı zarif hikayelere dönüştürmek için 500'den fazla benzersiz ve şık tasarım. Sadece birkaç fotoğraf seçip şablonlar, metin, arka plan, vurgulayıcı kapak ile süsleyin ve bitti!

Hikayelerinizi ve zevkinizi dünyayla paylaşarak, Instagram, Facebook veya Snapchat'te daha fazla takipçi ve beğeni çekin! ❤

Şablon & Hikâye Kolaj
Film, Dergi, Yırtık Kâğıt dahil 100'den fazla Stilize şablon… hikayenizin saatlerce hazırlanmış gibi görünmesini sağlayın. Her duruma mükemmel uyum sağlamak için haftalık olarak yeni koleksiyonlar eklenir.

Metin
100'den fazla metin stili, elle seçilmiş, heyecanlandırıcı yazı tipleriyle ruh halinizi yazın ve ayrıca tüm gelişmiş metin araçlarıyla boyut, renk ve kenarlığı özelleştirin.

Vurgulayıcı Kapak Oluşturucu
IG hikâye profilinizi zarif hale getirmek için 100'den fazla simge ve hatta iyi tasarlanmış öğelerle kendinizin orijinal vurgulayıcı kapağınızı oluşturabilirsiniz.

Arka planlar
Çeşitli renkler, bulanık ve Morandi, modern ve klasik, vb. Ve inStory, fotoğraftan herhangi bir renk almanız için renk seçici kalem sağlar.

Hesap Gerekmez ve Yüksek Kaliteli Dışa Aktarım
Kaydolmak veya hesap gerekmez, sadece oluşturmak için inStory'yi açın. Instagram, Facebook, WhatsApp'a… yüksek çözünürlüklü hikayeler katın

+ Çok Yakında
- Hikayelerinizi mükemmelleştirmek için Polaroid ve Retro gibi ön ayarlı filtreler ve efektler.
- Kesme, hızı ayarlama ve müzik ekleme de dahil olmak üzere video destekleme.
- Büyük çıkartmalar, boş bir vadide bile ig hikayenizi daha yaratıcı hale getirir.

inStory Pro
inStory Pro üyeliği, yaratıcı potansiyelinize ulaşmanıza ve daha güzel hikayeleri kolayca oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Üye olun ve bu profesyonel hikâye editörünün tam deneyiminin keyfini çıkarın:
- Öykü şablonları, seçili metin stilleri, vurgulayıcı kapak, arka plan vb. dahil olmak üzere tüm Premium özelliklere ve malzemelere sahip olun.
- Artık bir daha reklam yok.
- İstediğiniz zaman iptal edin.

En iyi hikâye düzenleyicisi ve hikâye yapıcısı, inStory ile oluşturduğunuz için teşekkürler! Önerilerinizi veya sorunlarınızı collageteam.feedback@gmail.com adresinden bize bildirmekten çekinmeyin veya Instagram'dan @instory.app adresinden bize DM gönderin.


Yayınlanma: