Okul Ajandası

Android

Okul Ajandası
Versiyon:4.0.2
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Okul Ajandası, her yaştan öğrenci için kariyerinizi bir öğrenci olarak düzenlemenize ve her şeyi kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir uygulamadır. Ilkokul, lise veya koleje gidiyorsanız, bu uygulama size uygundur!

Ödev, sınav ve hatırlatıcılar yazmak basit ve hızlıdır ve günlük bildirimler hiç bir şeyi unutmamanıza yardımcı olacaktır. Dahili takvim, öğrencilerin ihtiyaçları için son derece optimize edilmiştir ve olaylarınızı ve etkinliklerinizi yönetmek çok kolay olur.
Zaman çizelgenizi ve günlük zamanlamayı daima el altında tutun ve çalışmalarınızı buna göre planlayın. Zaman çizelgesi son derece özelleştirilebilir: her dersi farklı renkler atayabilir ve takvime kaydedilen etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.

Ortalamanın otomatik matematiksel hesaplaması sayesinde notlarınızı ve derslerinizi yönetin ve ilerleme hakkında güncel olun.
Derslerinizi kaydedin ve otomatik olarak düzenleyin.
Öğretmenlerinizin iletişim bilgilerini kaydedin ve telefon numaralarını, çalışma saatlerini ve e-posta adreslerini düzenleyin.
Ajandalarınızı tüm cihazlarınızla senkronize edin ve verilerinizi Google Drive'da yedekleyin.
Google'ın Malzeme Tasarımı'ndan esinlenen güzel ve modern tasarım, kullanıcı deneyimini her açıdan sezgisel ve ödüllendirici yapar.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
- Basit, hızlı ve sezgisel
- Ödev, sınav ve hatırlatıcılar için ajanda
- Zaman çizelgesi
- Takvim
- Güzel, renkli temalar
- Google Drive'da Yedekleme
- Atama, test ve hatırlatıcılar için bildirimler
- Not ve derslerin yönetimi
- Derslerinizi kaydedin


Yayınlanma: