Instagram için Video İndirici

Android

Instagram için Video İndirici
Versiyon:1.1.6
İNDİR

Oyun Açıklaması

Bu Video Downloader, Instagram, Facebook, TikTok'tan ücretsiz olarak video indirmenize yardımcı olur. Etiket ve yayınları aynı anda kopyalayabilir, indirdiğiniz videoyu yeniden gönderebilir ve basit adımlarla paylaşabilirsiniz. Dahili video oynatıcı, videoyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynatmayı ve incelemeyi kolaylaştırır.

Özellikleri:
- Instagram veya TikTok'u açın ve videonun bağlantısını, ilgilendiğiniz medya kliplerini kopyalayın. URL'yi video indiricisine yapıştırın, ardından tek bir tıklama ile indirebilir veya yeniden gönderebilirsiniz. Süper kolay ve hızlı.
- Yerleşik web tarayıcımızda Facebook videolarına göz atın, video oynattıktan sonra video bağlantılarını otomatik olarak tespit edebiliriz. İndirmeyi başlatmak için düğmeye tıklamanız yeterlidir.
- Yeniden adlandırmak veya çevrimdışı oynatmak kolay, galerinizdeki IG videoları kaydedin.
- HD ihracat, MPK, AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MPG gibi tüm video formatlarını destekler.
- Hızlı indirme modu indirme hızınızı artırabilir.
- Dahili video oynatıcı sadece indirdiğiniz tüm videoları oynatmakla kalmaz, aynı zamanda özelleştirilmiş ayarlar da sağlar. Videoyu ağır çekimde palyleyebilir veya hızlandırabilirsiniz. Gece moduna geçin veya sesi kapatın. Videonuzu yatay veya dikey modda görüntüleyin. Videoyu istediğiniz gibi karıştırmayı, tekrar etmeyi veya döngüye almayı seçin.
- Sosyal medyada indirdiğiniz videoyu yeniden yayınlayın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Yasal Uyarı:
- VideoDownloader Instagram ile bağlantısı yoktur. Instagram video indirmek için bir araçtır.
- Sahiplerin telif haklarına saygı duyuyoruz.Bu yüzden lütfen videoları sahiplerinin izni olmadan indirmeyin.
- VideoDownloader sadece kişisel çalışmanız ve araştırmanız içindir, lütfen VideoDownloader'ı herhangi bir özel kullanım için kullanmayın.


Yayınlanma: