Twitter Video İndir 2020

Android

Twitter Video İndir 2020
  • KategoriSocial
  • Gereksinimler4.1 ve sonrası
  • Dosya Boyutu4,4M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciMizan Apps
  • PlatformAndroid
Versiyon:3.2.0
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Twitter video indir programı ile Twitter üzerinden Resim , Video ve Gif indirin. Uygulama sayesinde sadece birkaç tıklama yaparak Twitter resim indirme ve twitter video indirme işlemlerinizi kısa bir şekilde yapabilirsiniz. Twitter video indirme programı android telefonlar için özel üretilmiş yerli ve milli bir uygulamadır.

Twitter video indir, Android akıllı telefonlarda kullanılabilen bir twitter video indirme uygulamasıdır. Twitter video indir, Twitterda yer alan videoları, resimleri ,gifleri indirip ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Twitter video indir ile internet bağlantınızın olduğu durumlarda (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) istediğiniz zaman indirme işlemini yapabilirsiniz.

•Neden Twitter Video İndirme Programı Kullanmalı?

Ücret yok! Twitter video indir, Twitter'da yer alan videoları, resimleri, gifleri internet bağlantınız (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) olduğu sürece indirmenize olanak sağlayan Twitter video indirme programıdır. Uygulama ile hızlı bir şekilde videoları, resimleri, gifleri indirebilir arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. İndirdiğiniz her öge için ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Twitter video indir kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti de yoktur.
Videoları, resimleri ,gifleri , tweetleri indirmenize, kopyalamanıza olanak sağlayan uygulama ayrıca sizlere indirdiğiniz dosyaları paylaşma imkanı da sunmaktadır. İndirdiğiniz herhangi bir ögeyi arkadaşlarınızla veya ailenizle değişik platformlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Telefonun yerel dilini kullanan uygulama da birçok dil desteği de bulunmaktadır. Türkçe, İngilizce , Arapça, İspanyolca, Japonca, Hintçe ve Tayca dilleri uygulamanın güncel sürümünde mevcuttur. Gelecek olan sürümlerle birçok dil uygulamaya eklenmeye devam edecektir. Oldukça hızlı bir uygulama olan Twitter video indir ile kullanıcılar kendi ana dillerinde uygulamayı kullanabilme imkanına sahip olacaklardır.
Uygulamayı indirdikten sonra Twitter video indir uygulamasına giriniz. Uygulamanın içerisinde yer alan Twitter'a git butonu ile Twitter'a giderek indirmek istediğiniz videonun, giftin, resmin yada tweetin bağlantısını kopyalayabilir yada paylaşabilirsiniz. Uygulamaya geri dönerek URL' yi belirtilen yere yapıştırınız. Linki yapıştır butonuna basarak indirmek istediğiniz resimi, gifti görebilir, videoları izleyebilirsiniz. İsterseniz yazıları kopyalayabilir yada belirlediğiniz ögeyi indirebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde yer alan menü yardımıyla kuyrukta bekleyen ögeleri görebilir, şimdiye kadar indirilen paylaşımları inceleyebilirsiniz.

• Nasıl kullanılır?

Uygulama içerisindeki nasıl kullanılır menüsü yardımıyla görsel olarak uygulamanın nasıl kullanıldığına bakabilir, uygulamayı paylaşabilir yada puan verebilirsiniz. Ayarlara girerek bildirimlerinizi göster yada gösterme olarak işaretleyebilir, indirme yapılacak klasörü seçebilir İletişime geç kısmı ile karşılaştığınız veya yapamadığınız herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Android için Twitter'dan video indirme programımız ile tüm işlemlerinizde kolaylık yapabilirsiniz.

Özellikler;
-Twitter Video indir
-Twitter Resim indir
-Twitter Gif indir
-Twitter Tweet yazısı kopyalama.
-İndirilen dosyalarda paylaşma
-Düşük boyut ile akıllı uygulama.


Yayınlanma: