Tinder Lite

Android

Tinder Lite
  • KategoriDating
  • Gereksinimler4.4 - 5.1
  • Dosya Boyutu918k
  • Güncelleme
  • GeliştiriciTinder
  • PlatformAndroid
Versiyon:1.3.1
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Buraya ister yeni insanlarla tanışmak, ister sosyal çevreni genişletmek, ister seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlar gibi yaşamak için gelmiş ol, şu anda doğru yerdesin. Bazıları bize "dünyanın en ateşli uygulaması" diyor ama sen bizi yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Bugüne kadar sağladığımız 30 milyar eşleşme ve 190 ülkedeki varlığımızla, ihtiyacın olan her an buradayız.

Seni Tinder Lite ile tanıştıralım:

Sürekli hareket olanlar için geliştirdiğimiz, Tinder'ın her zaman ve her yere götürebileceğin hafif bir sürümü.

Ücretsiz, hızlı ve anında indirilebilen Tinder Lite, seyahat ederken yeni bağlantılar kurmak için idealdir. İşte, neler yapabileceğinin kısa bir özeti:

● Yeni insanlarla bağlantı kur
● Profillerine göz at
● Gördüklerini beğenirsen — Sağa Kaydır
● Eşleşmelerinle ücretsiz sohbet et

Nasıl çalıştığını anlatalım:

Eşleş. Sohbet Et. Buluş. Birini beğenmek için Sağa Kaydırma özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerine online sohbet et ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir deneyim yaşa.


Yayınlanma: