Tüm yönlendirici admin ayarları WiFi şifresi

Android

Tüm yönlendirici admin ayarları WiFi şifresi
Versiyon:2.1.7
İNDİR

Oyun Açıklaması

Yöneltici ayarlarınıza kolayca erişin ve "192.168.1.1 - Tüm Yönlendirici Yönetici Kurulumu WiFi Parolası" uygulamasıyla kablosuz ağınızı kontrol edin. Herhangi bir Android kullanıcısının yönlendiricisini akıllı telefonlarından yönetmesine yardımcı olan, kolay, kullanışlı ve çok yönlü bir araçtır. vifi sifre Basit bir deyişle uygulama, yönlendirici ayarları kurulumuna ve LAN ayarlarına erişmenize ve yönetmenize izin verir. vifi sifre Yönlendiricinizi ve İnternet ayarlarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olması için harika bir analiz aracı. ????

LAPTOPLAR VE BİLGİSAYARLAR İÇİN İHTİMASİ YOKTUR
Bir kablosuz ağı yapılandırma, kablosuz ağ parolasını değiştirme, ağ geçidinizi görme (temel 192.168.1.1) daha önce yalnızca dizüstü bilgisayarlar veya bilgisayarlar için mümkündür. Şimdi, 192.168.1.1modem sifre degistirme uygulaması gibi Android uygulamalarımızın gücüyle, basitçe giriş yaparak, yönlendiriciyi bularak (tonlarca markanın yer aldığı) ve tüm kontrolü ele geçirerek kolayca yönlendirici ve LAN ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

YÖNETİM KURULU YÖNETİCİSİ OLARAK NE YAPABİLEBİLİR
Bu yönlendirici uygulaması ile birkaç şaşırtıcı yönlendirici yönetici özelliği olsun. modem sifre degistirme Varsayılan ağ geçidinin ne olduğunu görmekten, modem arayüzü giriş yönlendirici markanız için varsayılan varsayılan kullanıcı adını ve şifresini elde etmekten, amacınız KOMPLE kontrolü vermektir. modem arayüzü giriş Bu da, wifi şifresini ve kullanıcı adını istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz demektir. Ve internet şifresini değiştirme özelliği, yalnızca bu yönlendirici yapılandırma uygulamasıyla ilgili büyük özellik değil. Ayrıca IP, kiralama ve servis sürenizi ve çok daha fazlasını görebilirsiniz!

192.168.1.1 - Tüm Yönlendirici Yönetici Kurulumu WiFi Parolası ÖZELLİKLERİ:
✔ ️ yönlendirici şifre değiştirme
✔ ️ varsayılan ağ geçidi kontrol edin
Birçok yönlendirici şirketten kullanıcı ve şifre (giriş verileri)
✔ √ router ayarlarına ve LAN ayarlarına erişim
✔️ WIFI şifresini değiştirin
✔ internet İnternet şifresini sıklıkla ve hızlı değiştir
✔ ️ ücretsiz yönlendirici admin kontrol uygulaması!
--------------
Wi-Fi yönlendiricinizle ilgili önemli bilgileri kontrol etmek ve bulmak için istekli iseniz, kablosuz yönlendirici ve İnternet üzerinden mükemmel yönetim özellikleri sağlayan 192.168.1.1 uygulamamızı edinin.
Şimdi ÜCRETSİZ al!


Yayınlanma: