LOVELY

Android

LOVELY
  • KategoriDating
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu41M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciJoyride Dating
  • PlatformAndroid
Versiyon:7.9.1
İNDİR

Uygulama Açıklaması

???? 50 MILYON YALNIZ KALP


SİZ! Sizi burada görmek harika. Yeni insanlarla tanışmak mı istiyorsunuz? Yeni sohbet ve flört uygulaması LOVELY ile artık çok kolay! Kimden hoşlandığınızı bulun ve hangi noktaya taşıyacağınıza SİZ karar verin. 50 milyondan fazla üyemiz var ve her gün 100.000 kişi katılıyor. LOVELY ile, çekici adamı bulmak çok kolay!

???? SİZ KARAR VERİN


Sizi, etrafınızdaki en ilginç insanlarla tanıştırıyoruz. Eşleşme oyununda, kimden hoşlandığınızı ve hoşlanmadığınızı seçin. Sadece hoşlandığınız kişilerden mesaj alırsınız ve sizinle kimlerin konuşma başlatabileceğine siz karar verirsiniz. LOVELY'te, tüm kontrol sizde ve istenmeyen ziyaretçiler tarafından rahatsız edilmeyeceksin.

 

???? KONTROL HER ZAMAN SİZDE


LOVELY'in arkasında harika bir misyonu olan küçük bir ekip var: kadınlar için iletişime geçmeyi eğlenceli, güvenli ve muhteşem hale getirmek istiyoruz. Siz ya da erkekler ilk adımı atabilirsiniz ama sizinle kimin iletişime geçebileceğine her zaman siz karar verirsiniz. Tam konumunuz ve kişisel verileriniz tamamen gizli kalır. LOVELY'te, herkes tam anlamıyla güvende ve gizlidir.

 

???? TAMAMEN ÜCRETSİZ


LOVELY, doğru adamı bulmak için bizler yani kadınlar için yapılmıştır. Tamamen ücretsizdir ve reklamsızdır. Alışılagelmiş flört servislerini, ödeme tabanlı ya da karmaşık sohbet uygulamalarını unutun. LOVELY yepyeni, farklı ve yenilikçidir.

Lütfen yorumlarınızı ve görüşlerinizi gönderin:
android@lovelyapp.com

İyi eğlenceler ve değerlendirmeniz için şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

Sevgiler,
LOVELY'ten kızlar


Yayınlanma: