Garip Memnun ASMRtist! 100'den fazla ASMR

Android

Garip Memnun ASMRtist! 100'den fazla ASMR
Versiyon:1.0.1
İNDİR

Oyun Açıklaması

Son zamanlarda Otonom duyusal meridyen yanıtı ASMR hakkında çok şey duymuş olmalısınız, ancak gerçek ASMR'nin tam olarak olmasını istediğiniz şekilde tetiklediğini deneyimlemek ister misiniz?
Evet ise, yeni ASMRtist'inizi deneyin, bu uygulama ile herhangi bir ASMR müziği, ASMR tetikleyici, nazik fısıldayan, karıncalanma tetikleyicilerini bir araya getirerek, ihtiyacınıza göre garip bir şekilde tatmin edici ve rahatlatıcı ASMR tetikleyicileri oluşturmayı ve dinlemeyi deneyebilirsiniz. ve kişisel memnuniyetiniz ve garip tatmin edici bir deneyim için birlikte uykusuzluk. Son zamanlarda bu fenomenin neden yükseldiğini biliyorsunuz çünkü aslında iyileşmenize yardımcı olabilir ve bu tetikleyicileri kendinizi sakinleştirmek ve size her gün dikkatli bir deneyim sunmak için nefes egzersizi için kullanabilirsiniz!
 Bu son araştırma tabanlı ASMR uygulaması, balçık, ASMR konuşma yok, ASMR yeme, stop motion pişirme, asmr gıda, masaj, gök gürültüsü ve yağmur, yağmur bulutu, yumuşak piyano, yumuşak dokunma, en sevdiğiniz amsrtistlerden 100'den fazla ASMR tetikleyicisini ve karıncalanmasını içerir. gooey çiğneme, ağız seslerini fısıldama, yumuşak çizilme, yumuşak dokunma, duygusal koparma ve konuşmadan diğer ASMR enstrümanlarının uzun bir listesi.
En iyi ASMR koleksiyonundan biri, meditasyon, yoga, masaj veya uykudan zevk almanın eşsiz bir yoluyla konuşma deneyimi yaşamıyor.
Benzersiz bir meditasyon deneyimi için birden fazla ASMR sesini birlikte çalın.
Zamanlayıcıyı kullanarak herhangi bir ASMR tetikleyicisini istediğiniz kadar oynatın.
Simgenin önündeki ses seviyesi denetimini kullanarak tek tek sesin veya tetikleyicinin ses seviyesini ayarlayın.
Başınızın arkasından boyun ve üst omurganın arkasından aşağı doğru hareket eden kulak loblarının önüne kadar karıncalanma hissi verecek dikkatli ve sakin bir deneyim için bu karıncalanma meditasyon seslerini çalmayı deneyin. Bu 100'den fazla tetikleyici, mutlak doyum ve ASMRtist tepkisinin nihai dozudur. Bu nihai süper hassas tetikleyiciler, dikkatli bir beyin fırtınası ve sakin bir deneyim için garantinizdir.


Yayınlanma: