Europe Mingle

Android

Europe Mingle
Versiyon:6.2.1
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Europe Mingle ile çevrimiçi buluşma yolculuğunuza başlayalım. Europe Mingle, eğlence arayan, Avrupa'da mükemmel bir arkadaş arayan bekar Avrupalı erkek ve kadınlar için yeni ve havalı bir buluşma uygulamasıdır. Europe Mingle, Avrupa'daki bekar erkek ve kadınlar ile tanışma, etkileşim kurma ve buluşmak için kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Europe Mingle uygulamasını eşsiz kılan, kişilerin videolarını seyrederek onlarla direkt olarak tanışabilmenizi sağlamasıdır. Arkadaş edinmek, yabancılarla tanışmak ve sosyalleşmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Civarınızda yaşan kişilerin video kliplerini seyredin ve birisinden hoşlandığınızda, utanmayın ve sadece merhaba deyin! Bundan sonra, artık kendinizi bekar hissetmeyeceksiniz, çünkü sohbet ve flört ediyor, hatta belki de bekar yabancılarla randevulaşıyor olacaksınız.

Ücretsiz ve eğlenceli bu uygulama, herkesin konuşabileceği ve bağlanabileceği çevrim içi sohbet odaları sunmaktadır.

1. Yakınınızda ve diğer Asya kentlerinde yaşayan kişilerin videolarında gezinin.
2. Hoşlandığınız birisiyle karşılaştığınızda, sağ alt taraftaki kalp düğmesine dokunun.
3. Onlar da sizden hoşlanırsa, bir eşleştirme yapılmış olur ve direkt olarak yazışmaya başlayabilirsiniz.
4. Ayrıca grup sohbet alanında ( sağ üstte) da insanlarla tanışabilirsiniz.
5. İstediğiniz kişilerin profillerini görüntülemek ya da sessize almak için grup alanındaki kişilerin resmine dokunun.
them

İlginizi çekecek birine rastlayana dek dünyanın çeşitli yerlerinden olan kız ve erkeklerin resimleri, kısa klipleri ve videolarına bakın, sonra postalarını beğenin ve merhaba deyin! Ayrıca sohbet odalarında yabancılarla tanışabilir ve flört edebilir, her iki şekilde de sosyalleşebilirsiniz.

Bir resmin bin kelimeye ve bir videonun da en azından bin resme bedel olduğu söylenir! Bizler de video tabanlı bir sosyal uygulama yarattık çünkü kendinizi videolarla çok daha iyi anlatabileceğinizi ve böylece yeni insanlarla daha kolay tanışabileceğinizi düşündük.

Unutmayın: Diğer randevulaşma uygulamalarından farklı olarak, Europe Mingle ücretsizdir ve yakınınızda yaşayan kişilerle hiç bir ücret ödemeden tanışmanıza imkan sağlar. Grup sohbet odalarımızda ya da eşleştirme yaparak veya özel gelen kutusu özelliğimizi kullanarak, yakınınızdan ya da dünyanın farklı yerlerinden yeni arkadaşlar edinin.

İnsanlarla tanışmaya ve video paylaşmaya bayılacaksınız.
ÖZELLİKLER
- görüntülü randevulaşma
- mobil ve grup mesajlaşma
- sosyal sohbet odaları
- özel gelen kutusu
- ses, görüntü ve fotoğraf paylaşımı
- yeni arkadaşlar edinme

İster yakışıklı bir erkek arkadaş, ister aşık olacak ya da sadece irtibat kuracak seksi bir kız arıyor olun, burası karşı ya da aynı cinsten çekici insanlarla tanışabileceğiniz harika bir yer.


Yayınlanma: