Story Saver için Instagram - Downloader

Android

Story Saver için Instagram - Downloader
Versiyon:1.1.8
İNDİR

Oyun Açıklaması

Instagram hayranıysanız, Instagram'dan hikaye, posta, IGTV ve vurgulama dahil her türlü fotoğraf ve videoyu otomatik olarak indirmek re ve yeniden göndermek veya paylaşmak için bu hikaye koruyucusuna ihtiyacınız olacaktır. Sadece Instagram'dan her tür hikayeyi otomatik olarak indirmekle kalmaz, aynı zamanda çoklu görevleri aynı anda kopyalayıp indirebilir. için en iyi koruyucunuz olurdu. video indirme uygulaması .instagram hikaye video indirme .
En popüler özellikler:
Instagram'dan kolayca resim ve video indirin ve kaydedin.
Instagram'a hızlı bir şekilde kopyalayın ve yeniden gönderin.
Fotoğraf ve videoyu diğer uygulamalarla hızlıca paylaşın.
Hikayeyi Instagram'dan otomatik olarak kaydedin.
Aynı anda çoklu görevi kopyalayın ve indirin.
Hikaye, posta, IGTV ve vurgulama dahil olmak üzere her türlü indirme işlemini destekleyin.
Bir Uygulama'nın her türlü Instagram indiricisi vardır. Ayrıca instagram hikaye indirme , instagram story indirme , instagram video indir özelliği ile sizlerin ulaşmak istediğiniz niteliğe sahiptir. (2020'de Instagram indiricisi):
Instagram Resim İndirici:
Instagram'dan resim indirmek en temel özelliktir. Instagram hikaye koruyucu uygulaması sizlerin instagram hikaye indirme, instagram story indirme ve instagram video indir özelliğini güvenle sağlar. Resimleri kaydetmek istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. Bu Instagram fotoğraf indiricisini kullanırsanız tüm güzel resimler sonsuza kadar korunabilir!
Instagram Yazı İndiricisi:
Instagram videolarını veya fotoğraflarını yeniden yayınlamak için bu Instagram yayınlama uygulamasına ihtiyacınız olmalıdır. Kullanmış olcağınız instagram hikaye indiricisi istegram vidyo indirme programini indir , instagram hikaye indirme programini indir . instagram hikaye indirme programi gibi bir çok deneyim sağlayağınız özelliğe sahip. Deneyin ve bu özelliğin gücüne şaşıracaksınız. Insta indirme ve yeniden gönderme uygulamasıdır.
Instagram Hikayesi İndirici:
Instagram hikayesini kaydetmek için ücretsiz bir Insta koruyucu kullanılabilir. Bu Instagram koruyucu uygulamasını kullanarak Instagram'daki tüm hikaye sonsuza kadar kaydedilebilir. Bu sadece Instagram için bir tasarruf değil, aynı zamanda sizin için bir hafıza koruyucusu!
Instagram Highlight Downloader:
Instagram'dan Vurgulamak, bu Instagram indirici uygulamasının bir başka popüler özelliğidir. Aynı zamanda bir Instagram vurgu koruyucu. Bu Instagram vurgu indirme aracıyla, vurgulamayı Instagram'dan kolayca indirebilirsiniz.
Instagram Video İndirici:
Videoları Instagram'dan kaydetmek ikinci özelliktir. Bu sizin için mükemmel bir Instagram tasarrufu. Yeni özellikleri ile instagram hikaye indirme video , instagram hikaye indirme uygulaması , instagram video indirici özellikleri ile güncel bir kullanım sağlar. Bu özellikleri kullanırken sizlerden ekstra ücret almaz. Genel olarak sıralarsak, istegram vidyo indirme programini indir ücretsiz , istegram vidyo indirme programini indir türkçe , istegram vidyo indirme programini indir 2020 gibi seçenekleri karşınıza sunar. İçerisinde bulunan bir diğer özellikler ise Instagram koruyucu , Instagram durum tasarrufu , Instagram hikaye koruyucu , Instagram video koruyucu içerikleri ile zengindir. instagram kullanıcısı downloader sayesinde video instagram indir , instagram için hikaye indirici , instagram için hikaye koruyucu , instagram için durum koruyucu ve Instagram fotoğraf indir özelliklerinden yararlanır. Bu Instagram video indiricisini kullandığınızda Instagram'dan video indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı aqq

Instagram IGTV İndirici:
IGTV'yi Instagram'dan kaydetmek, bu Instagram indiricisinin en popüler özelliklerinden biridir. Instagram'dan normal video ve resim indirmek için değil, IGTV'yi Instagram'dan kaydetmek için de kullanılabilir.


Yayınlanma: