Makyaj Yapma & Yüz Güzelleştirme Programı & kamera

Android

Makyaj Yapma & Yüz Güzelleştirme Programı & kamera
  • KategoriBeauty
  • GereksinimlerCihaza göre değişir
  • Dosya BoyutuCihaza göre değişir
  • Güncelleme
  • GeliştiriciLyrebird Studio
  • PlatformAndroid
Versiyon:1.7.4
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Bu makyaj yapma programı, yüz güzelleştime için ücretsiz olan en iyi uygulamadır. Makyaj yapma özelliğine ek güzellik kamerası ve fotoğraf düzenleyici özelliği de vardır. Saniyeler içinde, selfie’lerinizi güzelleştirirebilir, fotograf galerinizdeki fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Buna ek olarak fotograflarınızı kolaj oluşturucu ile birleştirebilir ve güzellik kamera filtrelerini ve efektlerini kullanarak güzel selfie'ler çekebilirsiniz. Makyaj yapma programı, selfie'nizi güzelleştirmek ve rötuşlamak, mükemmel bir yüze ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. Selfie'lerinizi kırpmak ve sosyal medya için ayarlamak için insta yeniden boyutlandırma aracını kullanın. Selfie’lerinizi Instagram, Facebook, Tik Tok, Snapchat ve VK'da paylaşın.

Makyaj Yapma Programı:
Makyaj yapma programı ile selfie'lerinizi güzelleştirin, estetik programı yardımınıza koşuyor :). Yüz guzellestirme programını kullanın ve selfie'lerinize sanal makyaj uygulayın. Önce güzelleştirmek için selfie seçin, sonra isterseniz otomatik makyaj bölümündeki düzinelerce hazır makyajdan birini kullanın veya kendi makyajınızı dilediğiniz makyaj malzemeleri ve güzelleştirme özellikleri ile yapın:

- Göz Güzelleştirme: Tek bir tık ile göz renginizi değiştirin, gözlerinizi aydınlatın ve büyütün, göz altı torbalarınızı silin ve bir göz kalemi sürerek gözlerinizi belirginleştirin. Kaş şekillendirme programı ile de bakışlarınızı daha etkileyici hale getirin.
-Cilt Pürüzsüzleştirici: Pürüzsüzlük fırçasıyla yüzünüzü pürüzsüzleştirin. Fondoten etkisini keşfedin, cildinizi güzelleştirin ve saniyeler içinde pürüzsüz bir cilde sahip olun.
- Diş beyazlatıcı: Sarı dişlerden kurtulun ve beyaz dişlerle en parlak gülümsemeye sahip olun.
-Özel makyaj: Selfie'lerinizi en iyi makyaj ürünleriyle rötuşlayın. Rujunuzun rengine karar verin ve yüzünüz için doğru kontürü bulun. Daha çekici fotograflar için rimel, göz kalemi kullanın ve gözleriniz ile herkesi büyüleyin.
-Sivilce Temizleyici Sivilceleri silin, yüzünüzü temizleyin, özçekimleriniz ile cezbetmek için sivilce ve siyah nokta gibi tüm cilt problemlerinden kurtulun.
-Dudak Şekillendirici: Dudaklarınızı büyütün, istediğiniz ölçüye getirerek kalınlaştırın. En sevdiğiniz ruju mat renkte veya parlak renkte sürün.
-Burun düzeltme Programı: Burnunuzdan memnun değilseniz, estetik programı kullanarak burnunuzu güzelleştirin, küçültün.

Profesyonel Fotograf Düzenleyici
Mükemmel bir fotograf için fotoğraflarınızı düzenleyin! Şimdiye kadarki en iyi fotoğraf düzenleme programı. Parlaklığı, doygunluğu ve kontrastı ayarlayın. Birçok harika fotografınız olacak, kolaj oluşturucu tüm favori fotoğraflarınızı tek bir gönderide birleştirir. Bu şimdiye kadarki en iyi ve en kapsamlı fotoğraf düzenleyici ve yuz guzellestirme programı.

Filtreli ve Efektli Güzellik Kamerası
Selfie’lerinize biraz eğlence katmak için fotoğraflarınızı doğrudan selfie kamerası ile çekin. Güzellik kamerası yüzünüzü inceltir, pürüzsüzleştirir ve güzelleştirir. Çok sayıda efekt ve filtreyi içinde barındırır. Güzellik kamerasının filtreleriyle birçok komik video ve fotograf çekin. Tüm filtreler ve efektler ücretsizdir ve daha fazla filtre eklemek için fotoğraf düzenleyiciyi ve güzellik kamerasını düzenli olarak güncelliyoruz. Kamera programları arasında en iyisi ve en kapsamlısı bu uygulama. Komik selfie’lerinizi Instagram, Facebook, TikTok, Snapchat ve VK'da arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu fotoğraf güzelleştirici uygulama ile makyaj yapabilirsiniz, fotograflarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca güzellik kamerası ile komik filtreleri keşfedebilirsiniz. Aradığınız tüm özellikler bu fotoğraf düzenleyici ve güzellik kamerasında. Makyaj yapma programı ile gerçek hayatta yapılması çok zor olan makyajları deneyin. Ayrıca, filtre programı da içinde olan güzellik kamerasını deneyin. Şimdiye kadarki kamera uygulamaları ve makyaj yapma programları arasında en iyisi, hemen indirin!


Yayınlanma: