Joyride

Android

Joyride
  • KategoriDating
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu41M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciJoyride Dating
  • PlatformAndroid
Versiyon:7.9.1
İNDİR

Uygulama Açıklaması

h1>Joyride, eğlenceli bir şekilde, bekarlari keşfetmek için özel olarak tasarlanmış ilk arkadaşlık uygulamasıdır.

Arkadaşlık etmek, başlı başına bir iş. Mükemmel bir fotoğraf çek, asla konuşmayacağın bir yığın kişiyle uğraş. Yada daha kötüsü, sen gerçek bir sohbet başlatmaya çalıştığında, cevap gelmez.

Çevrimiçi arkadaşlık sıkıcı hale geldi. Kişilik incelemesi, sürekli karşılaştırmalar, anlamsız bağlantılar ve öngörülebilir sonuçlar. Sana yeterli olmadığını hissettiriyorlar.

Belki de artık çevrimiçi arkadaşlığın sana göre olmadığını düşünmeye başladın.

İşte tam burada Joyride devreye giriyor. Bu sıkıcı arkadaşlıklardan kurtulmanız için özellikle tasarlanmış ücretsiz arkadaşlık uygulaması. Arkadaşlığı tekrar eğlenceli hale getirmenin zamanı geldi ????!

Joyride indirin ve bekarları eğlenerek keşfedin!

 

Size Uygun ve Tutkulu Bekarlarla Tanışmak İçin #1 Ücretsiz Arkadaşlık Uygulaması ❤️Sizi olduğunuz gibi arayan bekarları keşfedin. İster macera dolu bir arkadaşlık, ister yeni biriyle tutkulu bir gece, ister yeni arkadaşlarla sohbet etmek olsun, Joyride arkadaşlık uygulaması eğlenceli ve komik oyunlar oynayarak diğer bekarlarla anlamlı bağlantılar kurmak isteyen eğlence sever bekarlar içindir.

"İş" Gibi Hissettirmeyen Arkadaşlık ????Arkadaşlık uygulamalarında bir flört bulmak neden bu kadar zor? Eğlenceli olması gerekmiyor muydu?

Joyride olarak flört şeklimizi değiştiriyoruz. Joyride senin oyun parkın.
Flört, sohbet, kahkaha - neşeli, eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde!

Bu yolculukta bagaj gerekmez, seni aynı hedefe ulaşmak isteyen kafadar bekarlarla bir araya getirmek istiyoruz. İster yeni tutkulu flörtler bulmak ister sohbete katılmak olsun, harika tanışmalar ve özgür ruhlu bekarlarla günlük bağlantılarda aşkı bulabileceğine inanıyoruz. Çevrimiçi arkadaşlık topluluğumuzda, tüm ırklardan ve cinsel yönelimlerden bekarlarla tanışabilirsin. Topluluğumuz çeşitlidir ve anın tadını çıkarmak isteyen gerçek insanlardan oluşur.

Eğlenceli Bekarları Keşfet ????


Son derece kolay tek dokunuşla kayıt ile, sizi, bu yeni bir flört şekline aşık olmuş samimi ve dost canlısı bekarlarla kaynaştıracak. Sohbet başlatan oyunlarla, eşinizin kişiliği keşfedin ve her zamankinden daha da yakınlaşın.
Anlamlı bağlantılar bulmak için favori ücretsiz oyunlarınızı oyna:
⭐️Hızlı randevu
⭐️Trivia Quiz
⭐️21 Soru

Ve çok daha fazlası!

Senin gibi 50 milyondan fazla bekar, ücretsiz uygulamamızda Joyride flörtlerini buluyor. Ayrıcalıklı insan topluluğumuza katıl, stresten kurtul ve kendine bir arkadaş bul!

Evet, Gerçekten İşe Yarıyor ????


Joyride ücretsiz, güvenli ve güvenilirdir. Güvenlik konusunda endişelenmeni istemiyoruz; gizliliğini ve güvenliğini korumak için büyük çaba gösteriyoruz. Kimin neyi ne zaman göreceğine sen karar ver.

Peki, ne bekliyorsun? Şimdi bize katıl, yeni insanları keşfet, eğlenceli ve farklı bir şekilde flört et. Joyride seni bekliyor!

Önemli: Joyride ücretsiz tanışma uygulaması sadece 18 yaş ve üstü yetişkinler içindir. Seks eylemlerini veya çıplaklığı tasvir eden fotoğraflar kesinlikle yasaktır.


???? Bizi takip et, haberdar kal:
https://instagram.com/joyridedating
https://facebook.com/joyridedating
https://twitter.com/joyridedating

Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Kullanım Şartlarımızı oku:
https://joyridedating.com/privacy
https://joyridedating.com/terms


Yayınlanma: