JAUMO

Android

JAUMO
  • KategoriDating
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu40M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciJoyride Dating
  • PlatformAndroid
Versiyon:7.9.1
İNDİR

Uygulama Açıklaması

????Daha Fazla Bekar. Daha Kolay Flört. Gerçek Randevu


Daha iyi bir flört deneyimi ister misin? Gerçekten işe yarayan ücretsiz bir arkadaşlık uygulaması? Kendin olabileceğin ve gerçek bekarlarla iletişim kurabileceğin bir yer? Öyleyse Jaumo, çevrendeki çekici bekarlarla kaynaşmak için en doğru online arkadaşlık hizmeti! Sıradaki randevun konusunda basit adımlarla sana rehberlik ediyoruz ve seni doğru kişilerle eşleştiriyoruz. Doğru bağlantıları kurmak, aşkı bulmak ve arkadaş edinmek için ihtiyacın olan flört uygulaması bu!

????Flörtünü Bul - Hayalindeki Kişiyle Tanış


Yakınında veya yepyeni bir yerde yaşayan ve sürekli büyüyen bir toplulukla iletişime geç. Aşkı bul, sadece flört et ya da randevunun tadını çıkar. Herkes istediği kişiyi, istediği şekilde, sorgulama olmaksızın sevmeyi hak eder. Kim olduğunu ve inançlarını ifade etme hakkın olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Jaumo, istediğin şekilde sevme özgürlüğün olduğuna inanıyor.

????Çevrendeki Bekarlarla Flört


Aradığın kişiyi bulmak eğlenceli ve tatmin edici olmalıdır. Flört etmek için kendini iyi hissetmelisin ve bu yüzden sana yalnızca ilgi alanlarına uyan, buluşma şansını en üst seviyeye çıkaran profilleri sunuyoruz. Jaumo tanışma uygulaması deneyimi, platformumuzdaki herkes için olabildiğince eğlenceli, doğru ve alakalı olacak şekilde tasarlanmıştır.

????Kaynaşmak İçin Güvenli Yeriniz


Arkadaşlık uygulamamızda istediğin kadar açık sözlü veya anonim olmaktan çekinme. İnsanlarla gerçekten ve aşina olduğun yollarla iletişime geçmen için güvenli bir alan oluşturduk. Güçlü gizlilik politikamız ve hile önleme ayarlarımız aramalarını gizli tutar ve eşleşmelerinin doğrulanmasını sağlar. Gerçekten, Jaumo güvenliğini ciddiye alıyor.

????Ücretsiz Başla


İlk adımı senin için kolaylaştırmak adına, arkadaşlık uygulamamızı kullanmak ücretsizdir. Eşleşmelerinle unutulmaz anılar yaşamaya başlamak için bugün 50 milyondan fazla bekarın arasına katıl. Kaydolmak basit ve hızlı, desteğimiz ise faydalı ve sezgiseldir. VIP üyeliğe geçerek Jaumo'nun sunduğu en iyi ürünlere eriş.

Bizi takip et ve haberdar kal:
https://instagram.com/jaumo
https://facebook.com/jaumo
https://twitter.com/jaumo

Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Kullanım Şartlarımızı oku:
https://jaumo.com/privacy
https://jaumo.com/terms


Yayınlanma: