Anchor

Android

Anchor
  • KategoriDating
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu5,6M
  • Güncelleme
  • Geliştiricianchor app
  • PlatformAndroid
Versiyon:0.9.8
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Anchor, "edu.tr" mail domaini sayesinde, yeni insanlarla tanışmak, onlarla buluşmak veya arkadaş edinmek için Türkiye’nin en güvenilir sosyalleşme uygulamasıdır. Sadece üniversite öğrencilerinin olduğu bu uygulamada, istediğiniz ya da kendi üniversitenizdeki, bölümünüzdeki insanlarla kolayca tanışabilecek, bulaşabilecek ya da arkadaş olabileceksiniz. Kendimize Türkiye’nin en güvenilir uygulaması diyoruz çünkü Anchor’daki bütün profiller "edu.tr" mailine sahip gerçek kullanıcılardır.

Filtrele, eşleş, mesajlaş. Anchor üniversite öğrencilerinin yeni insanlarla tanışabileceği ve kullanımı son derece kolay olan bir uygulama. Tanışmak istediğin üniversite öğrencilerini bölümlerine ve üniversitelerine göre filtrele, hoşuna giden kullanıcıları sağa gitmeyenleri sola kaydır. Eğer sağa kaydırdığın bir kullanıcı da seni sağa kaydırırsa; işte bu; ilk eşleşmen, tebrikler. Artık eşleştiğinize göre hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. İyi şanslar.

Unutma, 3 kere şikayet edilen kullanıcı Anchor’u kullanamaz bu sebeple iletişim dilimize ve davranışlarımıza dikkat edelim ve diğer kullanıcıları asla rahatsız etmeyelim. Ayrıca her üniversite öğrencisinin kendine ait yalnızca 1 tane “edu.tr” maili olduğu için uygunsuz davranışları sebebi ile engellenen kullanıcılar bir daha Anchor’u kullanma fırsatı elde edemezler.

Hadi, hazırsan başlayalım. Hemen Anchor uygulamasını indir. Üniversitenin vermiş olduğu “edu.tr” maili ile kaydol. (Hala üniversite mailini almadıysan öğrenci işlerinden talep edebilirsin. ) Kaydır, eşleş ve mesajlaş.

Aramıza hoşgeldin :) Türkiye’nin en güvenli ve sadece üniversitelilere özel olan eşleşme uygulamasında seni aramızda gördüğümüz için çok mutluyuz.

Anchor sayesinde Türkiye’nin her üniversitesinden yeni arkadaşlar edinebilirken, sadece kendi üniversitenden insanlar ile de tanışabilirsin. Daha da iyisi kendi üniversitendeki kullanıcıların seni görmesini istemiyorsan “kendi üniversiteme gösterme” butonuna basarak kendi üniversiten dışındaki diğer üniversitelerdeki üniversite öğrencileri ile eşleşebilirsin :)


Yayınlanma: