Dating.com

Android

Dating.com
  • KategoriDating
  • Gereksinimler5.0 ve sonrası
  • Dosya Boyutu25M
  • Güncelleme
  • GeliştiriciDMM SOLUTIONS INC.
  • PlatformAndroid
Versiyon:3.17.0
İNDİR

Uygulama Açıklaması

En iyi çevrimiçi buluşma deneyimini mi arıyorsunuz? # 1 dating ve video sohbeti uygulamasıyla basit bir çöpçatanlık hizmetinden çok daha fazlasını alın - Dating.com! Dating.com, en eski tanışma sitelerinden ve şimdiye kadar en köklü tanışma uygulamalarından biridir. Dating.com maç escort uygulaması bekar bayanlar ve erkekler ile iletişim harika duygular yaşayabilmeniz için üstün hizmet vermektedir.
Akışları izleyebilir, ABD ve diğer ülkelerle sohbet edebilir, buluşabilir ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca bekarla yakınlaşabilirsiniz! Dating.com flört uygulamasıyla yaşlı kadın ve erkeklerin yanı sıra genç kız ve erkeklerle de çıkabilirsiniz. Dating.com gibi randevu uygulamalarının yardımıyla, eğlence, aşk, yaşam ve enerji dolu tüm dünyayı keşfedersiniz. Bu parlak ve etkili sohbet uygulaması, en iyi yerel ve uluslararası maçlarda sohbet etmenizi hızlı ve kolay bir şekilde sağlar. Dinamik, gerçek zamanlı özellikleri kullanarak ilgi çekici ve çekici üyelerden yararlanın!
Hayatın her kesiminden çekici yeni insanlarla tanışın ve çeşitli kültürleri, mutfakları ve daha fazlasını keşfedin. Dating.com, Avrupa, Avustralya, Amerika, Asya ve daha fazlasından geniş bir bekar üyeliği sunuyor!
Dating.com'un diğer sohbet uygulamalarından öne çıkan ana özellikleri:
❤ Hem yerel hem de küresel olarak single'larla tanışın
❤ Güzel bekarların canlı yayınlarının tadını çıkarın
❤ Sadece 2 tıkla en iyi maçı bul!
❤ Tercihlerinize göre bekarlarla tanışın
❤ Arkadaşlık ve ilişki konusunda ciddi olan karşılaşmalar
❤ Korunmalıdır - 7 gün 24 saat müşteri desteği her üyeyi kontrol eder ve doğrular
❤ Anında Sohbet ve Çevrimdışı Mesajlar ile gerçek zamanlı konuşun ve her zaman bağlantıda kalın
❤ Maçlarınızı canlı görmek için Video Sohbeti kullanın!
❤ Sohbet ve tarih için ÜCRETSİZ üye olun
Tamamen yeni bir ışıkta küresel buluşmayı deneyimleme ve dünyanızın içinde ve çevresinde aşkı bulma fırsatını kaçırmayın!
Hakkımızda:
Dating.com online tanışma dünyasının ön saflarında yer almaktadır ve eşsiz bir global erişim sunmaktadır. 1993 yılında ilk buluşma sitelerinden biri olarak lanse edilen şirketimiz şu anda 32'den fazla ülkeyi kapsamakta ve genç ve yaşlı insanların buluşmasına olanak sağlayan teknoloji sunmaktadır. Amacımız nerede olursa olsun bekarlarla bağlantı kurmak ve küresel ölçekte romantizme ilham vermek. Lansmanımızdan bu yana edindiğimiz deneyim, insanların buluşma konusunda ne aradıklarına dair gerçek bir fikir verdi. Bu genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınlar olabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Dünyanın her yerinde bekarlarla buluşmaya en doğrudan ve başarılı yaklaşımı sunuyoruz.
Dating.com - Her Zaman Küresel:
Dating.com evde tüm dünyada hissediyor. New York'ta genel merkezimiz var ama küresel varlığımız Avrupa, Asya ve Latin Amerika'da ofislerimiz olduğu anlamına geliyor. Çünkü romantizm dünyasının değiştiğini biliyoruz. Şimdi bekarlar, kendi özel alanlarına daha uzak yerlerde aramak istiyor. Ve Dating.com, çeşitli yerlerden ve kültürlerden maçlar sunmak için mükemmel bir konumda.
Görevimiz:
Yaptığımız her şey, bekarları bir araya getirmek ve özel bir insanla ilişki kurmalarına yardımcı olmak. Bu beceriyi güzel bir sanat haline getirdik! Etkili yaklaşımımız, çiftlerin birbirlerini web sitemizde bulmalarına yardımcı olur.
Bu nedenle Dating.com'u kullananların sevgisinden ilham almaya devam ediyoruz ❤
7/24 Müşteri Desteği e-posta adresimiz: support@dating.com


Yayınlanma: